قوانین سایت پرونش برای مصرف کننده گان

هر گونه کپی برداری و توزیع و تکثیر از محصولات سایت از نظر شرعی و قانونی اشکال دارد و فرد متخطی از طریق مراکز قانونی مورد پیگرد قرار خواهد گرفت. سایت برای هر آموزش ویدئویی، یک ویدئوی معرفی قرار داده تا در این ویدئو کاربر با صدا، نحوه بیان و سرفصل های مدرس آشنا شود همچنین توضیحات مدرس برای هر دوره کنار آن موجود است تا دانشجویان و کاربران عزیز راحت تر بتوانند آموزش مورد نظر خود را بررسی و انتخاب نمایند لزا پس از بررسی و انجام عملیات خرید سایت هیچ مسئولیتی در قبال برگشت خرید و عودت وجه دریافتی ندارد به خا مگر این که در فایل های دانلودشده  لذا از کاربران عزیز تقاضا داریم قبل از تکمیل عملیات خرید از اطلاعات محصول مورد نظر اطمینان پیدا کنند. تمام دوره های آموزشی به صورت دیجیتال در دسترس کاربران قرار می گیرد و کار بران می توانند به راحتی آن را دانلود نمایند جهت رفاه حال کاربران عزیزی که تمایل به دریافت بسته به صورت پک شده بر روی دی وی دی دارند و یا دسترسی به اینترنت مناسب برای دانلود آموزش ها برای آن ها وجود ندارد سایت پرونش این امکان را فراهم کرده تا کاربران در هنگام تکمیل مراحل خرید بتوانند درخواست ارسال بسته با پست را ثبت نمایند تا سایت پرونش بسته مورد نظر را از طریق پست برای این عزیزان ارسال نماید. لازم به ذکر است هزینه های پستی و هزینه بسته بندی آموزش ها به صورت مجزا به جمع فاکتور کاربر اضافه خواهد شد وکاربر باید خود هزینه بسته بندی و ارسال را تقبل نماید. تذکر: کاربر موظف است در ثبت آدرس و کد پستی مربوط به محل بسته در مراحل خرید دقت نماید، در صورت بروز هرگونه مشکل در امر ارسال و دریافت محصول بابت ثبت اشتباه آدرس و کدپستی عواقب این امر بر عهده خود کاربر می باشد. در صورت تمایل کاربر می تواند بسته مورد نظر خود را  در قالب هدیه با بسته بندی متفاوت برای خود یا عزیزان خود ارسال نماید برای این امر کافیست در هنگام تکمیل مراحل خرید تیک مربوط به ارسال به صورت هدیه را بزند. تذکر : در صورت نیاز به پرداخت هزینه بابت بسته بندی هدیه در سایت هزینه آن به جمع فاکتور اضافه خواهد شد. در صورت بروز هر گونه مشکل در مقایرت فایل ها اطلاع فهرست شده در توضیحات آموزش ها یا هرگونه مقایرت سرفصل ها در معرفی محصول با فایل دریافت سایت موظف به پاسخگویی به مشتری خواهد بود و در صورت نیاز مبلغ دریافتی از کاربر بابت محتوای آموزشی به کاربر عودت داده خواهد شد. برای استفاده و شرکت در دوره های حضوری کاربر می بایست در این دوره های ثبت نام یا پیش ثبت نام کند تا در لیست دوره اضافه گردد. در صورت به حد نصاب نرسیدن دانشجویان ثبت نام کرده در دوره، دوره منحل شده و هزینه های دریافتی به افراد ثبت نام شده عودت داده می شود.

 


 

قوانین تولید محتوای سایت پرونش برای تولید کنندگان

۱- انتخاب موضوع، قیمت و تعداد جلسات بر عهده تولید کنندگان خواهد بود، پس از یک بررسی کلی توسط کارشناسان سایت پرونش و تایید آن بلامانع خواهد بود.

۲- توصیه می شود برای ارتباط بهتر کاربران با بسته شما زمان هر جلسه متوسط ۲۰ دقیقه بیشتر نشود زیرا باعث خستگی کاربران خواهد شد.

۳- دسکتاپ شما باید خلوت بوده تا حس بهتری را به کاربران انتقال دهد همچنین جهت یکپارچگی محصولات و ایجاد حس بهتر برای کاربران در همه بسته ها از یک پس زمینه مشترک استفاده می گردد که فایل آن در در ذیل موجود است.

۴- هر بسته آموزشی با یک فیلم معرفی شروع خواهد شد که در آن شما بیان خواهید کرد (در قالب یک Power Point) که دوره آموزشی شما چیست؟ و به چه منظور آماده شده است، همچنین به مزایای استفاده از دوره آموزشی اشاره خواهید داشت. سپس تعداد جلسات و موضوع هر جلسه را خیلی مختصر بیان خواهیم نمود لازم به ذکر است زمان ارائه نباید بیشتر ۵ دقیقه باشد.

۵- در شروع هر جلسه بیان میشود که در این جلسه کاربر چه مطالبی را خواهد آموخت. سپس به آموزش دوره خواهید پرداخت، بعد از پایان ارائه مطالب یک جمع بندی ۱-۳ دقیقه ای از موضوعات بیان شده خواهیم داشت و در پایان اشاره به موضوع جلسه بعد خواهد شد.

۶- تولید کنندگان پس از ارائه محصول به سایت پرونش و عقد قرارداد، تا پایان مدت قرارداد حق ارائه محصول را به هیچ سایت یا گروه دیگری ندارند.

۷- نحوه تسویه حساب با تولید کنندگان به این صورت خواهد بود که مبلغ فروش بسته های هر تولید کننده در بازه ۲۶ ماه گذشته تا ۲۵ هر ماه انجام شده و پس از محاسبات مربوطه در اول هر ماه پرداخت خواهد گردید.

۸- نحوه مشارکت سایت پرونش با تولید کنندگان در حال حاضر به صورت ۶۰-۴۰ خواهد بود یعنی پس از دریافت مبلغ از مشتریان ۴۰% از مبلغ جهت خدمات سایت و تبلیغات توسط سایت برداشت شده و ۶۰% الباقی به حساب مشتری منتقل می گردد.
تذکر : در صورت درخواست تولید کننده، سایت حاضر به پرداخت دستمزد به ازای هر ساعت فیلم آموزشی که تولید کننده به سایت تحویل میدهد می باشد که در این صورت نحوه محاسبه درصد مشارکت فروش سایت با تولید کننده متفاوت و با توجه به توافق ما بین طرفین خواهد بود.

۹- سایت پرونش تنها با هماهنگی با تولید کننده، اقدام به فروش محصولات شما عزیزان خواهد نمود که شما از طریق پنل خود در سایت می توانید میزان فروش را پیگیری نمایید ولی هر گونه کپی برداری غیر قانونی از محصولات توسط کاربران و خریداران محصول بر عهده خود ایشان بوده و سایت پرونش هیچ گونه تعهدی در این راستا نخواهد داشت.

۱۰- کلیه قوانین مربوط به تولید محتوا و استاندارد های لازم همچنین نرم افزار ها و سایر امکانات مورد نظر در کانال زیر موجود است و تولید کننده جهت یکسات سازی و یکپارچگی محصولات، موظف به اجرای این قوانین برای تولید محصولات هستند.